Kurumsal

Firmamız Hakkında Detaylı Bilgileri Bulabilirsiniz

Hakkımızda

Türk tıbbi cihaz ve malzeme sektöründeki faaliyetlerine,Riester ürünlerinin Türkiye temsilciliği ve satışı konusunda başlayan Mesitaş Medikal 1986 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Kuruluşundan itibaren ilkeli,dürüst,müşteri memnuniyetini benimseyen anlayışıyla, ülke genelindeki organizasyonunu kısa sürede tamamlayarak sektördeki yerni sağlamlaştırmıştır.
Mesitaş Medikal,Profesyonellere yönelik sağlık ürünleri ve Homecare kişisel sağlık ürünleri olmak üzere Dünya çapında tanınmış birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Bunlar,Riester,Choicemmed,Trudell,Bestman gibi markalardır.Bunun yanında kendi markamız olan ‘’mesilife’’altında yurdışında ürünler ürettirmekteyiz.
Medikal ürünler kategorisinde geniş ürün yelpazesi,kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiş olan Mesitaş Medikal,ürün taleplerine stoklarından yada derhal sipariş yoluyla cevap verecek potansiyele sahiptir.
Konusunda uzman idareci ve personele sahip olan Mesitaş Medikal,satış sonrası hizmetlerinde de TSE onaylı teknik servisi ve ekibiyle,satış sonrasında kullanıcılara tam destek verecek donımdadır.
Türkiye tek yetkili distribütörü olduğumuz markaların yurt genelinde satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerimizle birçok kamu,özel ve şehir hastanelerinde ürünlerimiz kullanılmaktadır..

Kalite Politikamız Altta Tanımlanmıştır:                                                                                                                                               
Kalite Politikamız, tıbbi cihaz sektöründe, en iyi ve güvenilir tıbbi cihazları ve sarflarını müşterilerine sunarak, yönetim sistemini, ürün ve hizmetlerini sürekli geliştiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yürürlükteki faaliyet konusu ile ilgili uygulanabilir şartlara, yasal mevzuatlara uygun çalışan bir şirket olarak, şirket içi görev ve yetkileri tanımlayıp, birimlerin birbirleri ile olan iletişimini sağlamak ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürdürmektir.

Misyon
Sektörde lider firma olmanın bilinciyle, dinamik bir ekip çalışmasıyla ve tüm Türkiye’de sağlık ve medikal ekipmanlarının öneminin farkındalığı ile ürün kullanıcılarımız yüksek standartlardaki beklentilerini tam olarak karşılayan hizmetler sunmaktır.
M
Vizyon
Gelişen teknolojiyi yakından takip etme, son teknoloji medikal ürünleri kullanıcıların hizmetine sunma, güvenilirlik ve kaliteyi artırmak anlamına gelir,
M
Değer
Medikal sektörde, Sağlık ekipmanlarının öneminin bilinci ile her zaman güvenilir medikal ürünleri kullanıcıların hizmetine sunmuştur
M
Tüm Markalar

Markalarımız