• Avcılar Ambarlı / İstanbul - Turkiye

Firma Profili

Hakkımızda

Firmamız hakkında detaylı bilgi

Firmamız 1986’dan günümüze gittikçe büyüyerek medikal sektörde lider firmalardan biri olmuştur. 1987 yılında konusunda dünya devi ALMAN markası olan RIESTER GMBH markasının Türkiye Distribütörlüğü ile büyümeye başlayan MESİTAŞ MEDİKAL SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. daha sonra tartışmasız branşında dünya devi olan A&D medikal’i bünyesine katarak büyümeye devam edecektir. Şu anda AND, RIESTER, AEROCHAMBER, CHARDER CHOİCEMED, BESTMAN markalarının Türkiye tek Distribütörlüğünü yapmaya başarı ile devam etmektedir.

Misyonumuz

Sektörde lider firma olmanın bilinciyle, dinamik bir ekip çalışmasıyla ve tüm Türkiye’de sağlık ve medikal ekipmanlarının öneminin farkındalığı ile ürün kullanıcılarımız yüksek standartlardaki beklentilerini tam olarak karşılayan hizmetler sunmaktır. Türkiye ve dünyada değişen sağlık politikalarını, ekipmanlarını ve teknolojilerini yakından takip ederek kaliteyi, değerinde kullanıcılara en hızlı şekilde sunmayı amaç edinmiştir Lider olmanın bilinciyle sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, fuar, kongre, çeşitli projelerdeki eğitimler,
çeşitli merkezlerde yapılan bilgilendirme çalışmaları reklam ve ilanlarla toplum üzerindeki farkındalığı arttırmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Sektörde lider olmanın bilinciyle Dünyadaki medikal alanda gelişen bilgi ve teknolojiyi yakından takip ederek sahip olduğumuz tecrübeyle Ülkemizdeki sağlık ekipmanlarında standartlarını geliştirerek beklenti ve ihtiyaçları en etkin bir şekilde ve zamanında karşılamaktır.